Movies
Ratings
252
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The AeronautsRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
BoltRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
My Secret CacheRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0