Series
Ratings
31
Doctor PrisonerRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.0- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 2.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.5