Series
Ratings
88
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 2.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 2.0