Movies
Ratings
121
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 4.5