Titles you rated
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
My Shy BossRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0