Movies
Ratings
51
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0