Movies
Ratings
483
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Women on the Verge of a Nervous BreakdownRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5