Titles you rated
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
SouthpawRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5
UpRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
FluRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 2.5