Movies
Ratings
53
A Walk to RememberRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 1.5
The PriestsRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 4.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0