Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 3.5
The Golden HolidayRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0