Movies
Ratings
77
The AvengersRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0