Series
Ratings
17
My MisterRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5- BossRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
PianoRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- IslandRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0