Movies
Ratings
20
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 2.0
TangledRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
The Last PrincessRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0