Series
Ratings
49- 학전, 그리고 뒷것 김민기Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
MikeRated ★ 3.5
Light & Magic Season 1Rated ★ 4.0
The AcolyteRated ★ 2.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 1.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
ShōgunRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.5
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.0
The Brothers SunRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0