Movies
Ratings
1068
The World of LoveRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
Morning GloryRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.0
No Heaven, But Love.Rated ★ 2.5
The FallRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 4.0
IbelinRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
EileenRated ★ 3.0
Concerning My DaughterRated ★ 3.5