Titles you rated
Law and The CityRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 1.0
The Devil's PlanRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 5.0