Movies
Ratings
110- Les MisérablesRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
OculusRated ★ 2.5
A Man Called OveRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 1.5
InsidiousRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 5.0
SingRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.0