Series
Ratings
27
Adventure TimeRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
On AirRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0