Series
Ratings
119
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 4.5
Jang Yeong SilRated ★ 2.5
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
The Night WatchmanRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.5- Chosun PoliceRated ★ 5.0
Vampire DetectiveRated ★ 5.0
Cheo Yong Season 2Rated ★ 5.0
Cheo YongRated ★ 5.0
Queen of MysteryRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5
Secret HealerRated ★ 3.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 3.5
Queen For Seven DaysRated ★ 3.5
The RebelRated ★ 3.0