Series
Ratings
61
Empress MyeongseongRated ★ 1.5
Master of StudyRated ★ 1.5
Worlds WithinRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 0.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 1.5
Chief KimRated ★ 1.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 0.5
Drinking SoloRated ★ 1.5
The Greatest LoveRated ★ 1.5- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 2.0
Radiant OfficeRated ★ 1.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 0.5
Padam PadamRated ★ 1.5
PastaRated ★ 3.0