Titles you rated
Antarctic JournalRated ★ 1.5
Black KnightRated ★ 1.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 1.5
Last KnightsRated ★ 1.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 1.0
Under Siege 2: Dark TerritoryRated ★ 0.5
Dachimawa LeeRated ★ 2.5
xXx: State of the UnionRated ★ 1.5
Cube ZeroRated ★ 0.5
RoboCop 3Rated ★ 1.5
UltravioletRated ★ 1.0
RoboCop 2Rated ★ 1.5
Rocky BalboaRated ★ 1.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 1.0
Land of the DeadRated ★ 1.0
Scary MovieRated ★ 1.5
Final Flight of the OsirisRated ★ 4.5
Police AcademyRated ★ 1.5
Small SoldiersRated ★ 1.0
The AnimatrixRated ★ 4.5