Titles you rated
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0