Movies
Ratings
352
SleepRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Blackpink The MovieRated ★ 2.5
Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0