Movies
Ratings
22
3 IdiotsRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
My Blueberry NightsRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0