Movies
Ratings
201
The PrestigeRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 2.5
Love & Other DrugsRated ★ 2.5
Fists of LegendRated ★ 2.5
Ip Man 2Rated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 2.0
MontageRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 2.5- WishRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 1.0