Series
Ratings
38
Live Up To Your NameRated ★ 5.0
The Bride of HabaekRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5