Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
MaskRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0