Titles you rated
DemolitionRated ★ 3.5
The Look of SilenceRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0- The Priest's ChildrenRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
Waste LandRated ★ 4.0
Charlie CountrymanRated ★ 2.5
ChappieRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 3.5
DownfallRated ★ 5.0
Son of SaulRated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 4.0