Titles you rated
As Good As It GetsRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
The Bank JobRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
HeadhuntersRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
HeatRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0