Titles you rated
Northern Limit LineRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0