Series
Ratings
49
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Medical Top TeamRated ★ 0.5
Fashion KingRated ★ 2.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 3.0