Titles you rated
BigRated ★ 1.0
Cutie PieRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
GhostRated ★ 2.0
Pride and PrejudiceRated ★ 0.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 2.0
PastaRated ★ 2.0
Angel EyesRated ★ 1.5
The ProducersRated ★ 1.0
HealerRated ★ 2.0
Marriage, Not DatingRated ★ 0.5
Master's SunRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.0
Reply 1994Rated ★ 3.0- FamilyRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0