Titles you rated
- Men on a MissionRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- All You Need Are Meals with HokusaiRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
Producing NobutaRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0