Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.0
ContactRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.5