Titles you rated
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Summer ScentRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 2.5