Movies
Ratings
122
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Primal FearRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 3.0
Fermat's RoomRated ★ 2.5
Panic RoomRated ★ 2.0
DisturbiaRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.0
IdentityRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
HauntersRated ★ 1.0
MossRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5