Movies
Ratings
104
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
JumperRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0