Movies
Ratings
54
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
ObsessedRated ★ 0.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 1.5
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 1.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
The PianistRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 5.0