Titles you rated
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 5.0
First Wives' ClubRated ★ 5.0
My Rosy LifeRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 2.5
Lovers in PragueRated ★ 4.5
Pots of GoldRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0