Movies
Ratings
59
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.5
Sex Is ZeroRated ★ 0.5
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
CarsRated ★ 1.0