Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5