Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0- Blade: The SeriesRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5- BossRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0
Six SiblingsRated ★ 4.5- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5