Titles you rated
The IncrediblesRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0