Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.5
JumongRated ★ 4.0
Shine or Go CrazyRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
BigRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
High SocietyRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
All About My MomRated ★ 4.0
One More Happy EndingRated ★ 3.5
Three DaysRated ★ 3.5
BrainRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.5