Titles you rated
The ThievesRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0