Movies
Ratings
114
VeteranRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
The DuchessRated ★ 2.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.5
Shakespeare in LoveRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 1.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Jane EyreRated ★ 3.5
Wuthering HeightsRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0