Titles you rated
Alone in LoveRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
The Red TeacherRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.5
All InRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5