Movies
Ratings
428
Slow VideoRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 0.5
The Good DinosaurRated ★ 3.0
LavaRated ★ 2.5
Chicken RunRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Transporter 3Rated ★ 3.5
Fast & FuriousRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 2.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 1.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.5