Movies
Ratings
30
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Cries and WhispersRated ★ 3.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 3.5
Henri HenriRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 3.0
ChefRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 3.0
One on OneRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5