Series
Ratings
36
My Love From Another StarRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 5.0
JejoongwonRated ★ 5.0
The Return of IljimaeRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0- Boardwalk EmpireRated ★ 5.0
- Boardwalk EmpireRated ★ 5.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Boardwalk EmpireRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5